رد کردن پیوندها

فرمول نهایی موفقیت – چگونه؟

اشتراک گذاری
افراد موفق شکست ها را شکست نمی دانند. آنها آنها را به عنوان درس های مهم یادگیری می بینند. درس هایی که می تواند به آنها بینشی بدهد تا از تکرار چنین اشتباهاتی جلوگیری شود. با اتخاذ این طرز فکر مبنی بر تبدیل هر شکست به یک درس یا فرصت یادگیری، هرگز نمی توانید شکست بخورید مگر اینکه خودتان آن را ترک کنید. بگذارید یکی از جملات مورد علاقه ام را با شما به اشتراک بگذارم، همانطور که در آن نقل قول گفته شد، سه عامل کلیدی برای دستیابی به موفقیت عظیم در زندگی شما وجود دارد:

بهترین مجموعه تلویزیونی دارای امتیاز در IMDB

هرگز به تسلیم شدن فکر نکنید. برنده‌ها هرگز تسلیم نمی‌شوند و کسانی که کنار می‌روند هرگز برنده نمی‌شوند. تمام کلمات منفی را از فرهنگ لغت ذهنی خود حذف کنید و با نهایت اطمینان و حوصله روی راه حل ها تمرکز کنید. تا زمانی که چشم انداز خود را رها نکنید، نبرد هرگز شکست نمی خورد. اما اگر واقعاً از نظر جسمی، ذهنی و مهمتر از همه از نظر احساسی خسته شده باشید، چه؟ در اینجا چند منابع انگیزه وجود دارد که شما را در رسیدن به اوج موفقیت ترغیب می کند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

زندگی شهری در شهر

موفقیت نیاز به کار سخت دارد. به این طرح‌های «سریع پولدار شوید» گوش ندهید. شما باید شخصیت خود را بسازید و روی خود و کسب و کارتان سخت کار کنید تا به عظمت برسید. سخت کار کنید و هوشمندانه کار کنید. کارهای درست را انجام دهید و آنها را به روش درست انجام دهید. معطل نکنید اقدامات جسورانه انجام دهید. ساعت های طولانی کار کنید و میراث خود را بسازید.

کاری را انجام دهید که شما را زنده نگه دارد

افراد موفق شکست ها را شکست نمی دانند. آنها آنها را به عنوان درس های مهم یادگیری می بینند. درس هایی که می تواند به آنها بینشی بدهد تا از تکرار چنین اشتباهاتی جلوگیری شود. با اتخاذ این طرز فکر مبنی بر تبدیل هر شکست به یک درس یا فرصت یادگیری، هرگز نمی توانید شکست بخورید مگر اینکه خودتان آن را ترک کنید. شما باید بتوانید چندین حقایق ضروری در مورد انگیزه را در آن بیابید

سیستم پاداش

فقط پس از انجام یک تعهد خاص، چیز خوشحال کننده ای تنظیم کنید تا در آن افراط کنید. بهترین زمان برای یادگیری در مورد انگیزه قبل از اینکه درگیر مسائل باشید است. خوانندگان عاقل به خواندن ادامه می‌دهند تا تجربه‌ی انگیزشی ارزشمندی را در زمانی که هنوز رایگان است به دست آورند.

نیروی قدرتمند بشریت

اگر می خواهید موفق شوید، اطراف خود را با افراد مناسبی احاطه کنید که شما را در تمام راه حمایت و تشویق می کنند. با افرادی باشید که عقاید و آرزوهایی مشابه شما دارند. هاله مثبت از این طریق ایجاد می شود

پیام بگذارید

This website uses cookies to improve your web experience.